Hilal Bozkurt

Hilal Bozkurt; danışanlarının(hastalarının) zihinsel sağlığını ve refahını iyileştirmeye tutkulu bir "Genel Psikolog'dur." Hastalarının kendilerini güvenli bir elde olduğunu hissettiren, oldukça sıcak ve şefkatli bir yaklaşıma sahiptir. Kişilerin kendilerini  yargılayacı bir yaklaşımı olmağından  emin olabilecekleri bir profesyoneldir. Zorlu bir yaşamın bireylerde açtığı psikoljik hasarları iyileştirmenin yollarını keşfetmede onlara iyi bir rehberdir. Danışanlarını,(hastalarını) benliklerini ve algılarını düzenleyerek yaşam kalitelerini geliştirmelerine dönük çözümlere kavuşturur.


Hilal, farklı tedavi aşamaları ve çeşitli psikolojik yöntemleri ile tüm yaş gruplarındaki bireyler için özel pratik psikoljik çalışma deneyimlerine sahiptir. Okul danışmanı olarak önceki görevi sırasında aileler ve çocuklarıyla işbirliği yaparak onların seviyelerini yükseltmelerine yardımcı olup bu zengin deneyimi ile  aileler ve gençlerle çalışmada da oldukça ilgilidir.


Ayrıca, Hilal, NDIS şemasından faydalanma hakkına sahip olan engelliler ile çalışma deneyimine de sahiptir. NDIS hizmet sağlayıcılarıyla çalışma konusunda geniş deneyime sahiptir ve engellilerin  bir birinden farklı psikolojik ihtiyaçlarına fazlasıyla duyarlıdır.


Hilal, etkili terapi yöntemleri ile  hastalarına hak ettikleri ilgiyi gösteren ve bunu yaparken  şefkatli bir yaklaşım sergileyen, çözüm odaklı bir profesyoneldir.


Hilal iki dillidir ve İngilizce ve Türkçe bilmektedir. 


Nitellikler: 

Eğitim: 

Üyelikler: 

Ile çalışır:


Ilgi alanları:

Müsait Günler:

ndis
Ahpra
APS
NSW Government